Novinky

DĚTSKÝ DEN V DOLANECH NABÍDNE SOUTĚŽE A DALŠÍ ATRAKCE

image

Sportovní areál v dolanech bude v sobotu 4. června 2022 hostit Dětský den. Uspořádá ho tradičně Tělovýchovná jednota Dolany. Připraveny budou opět desítky zajímavých soutěžních stanovišť a ceny budou pro všechny účastníky. "Chystáme i další atrakce. Slíbit mohu skákací hrad, trampolínu, ukázku práce psovodů a pokud bude hezké počasí, hasiči zase nastříkají pro děti na trávník pěnu," prozrazuje hlavní pořadatel akce Libor Veinfurter. Samozřejmostí je bohaté občerstvení - kýta na grilu, párky v rohlíku a spousta dalších dobrot. Začíná se v 10 hodin.

VE VELKÉM POŘÍČÍ JSME UTRPĚLI VYSOKOU PORÁŽKU

image

K utkání JOPECO okresního přeboru Náchodska jsme zajížděli na hřiště rezervy Velkého Poříčí. TJ Velké Poříčí B - TJ Dolany 7:1 (3:0). Zápas v Poříčí ovlivnily začátky poločasů. Už ve druhé minutě jsme dostali první gól, poté jsme hru opticky vyrovnali, ale domácí drželi opratě zápasu pevně ve svých rukou. Nejprve po díře v naší obraně zvýšili a těsně před poločasem se červenal brankář Kubásek. Po změně stran opět rychlý gól a pak už to bylo pouze o tom, kde se skóre zastaví. Čestný úspěch zaznamenal Ulrych pěknou ranou zpoza vápna. Konečný výsledek odpovídá předvedeným výkonům.

SE ZÁBRODÍM ZASLOUŽENÁ DĚLBA BODŮ

image

V Dolanech se zrodila zasloužená dělba bodů. TJ Dolany - Sokol Zábrodí 2:2 (0:1). Za pěkného počasí sledovala fotbal v Dolanech slušná divácká kulisa. Do branky hostujícího týmu se postavil Dolaňák Honza Fähnrich, který navíc navlékl na rukáv kapitánskou pásku. Zábrodí bylo v první půli lepším týmem, z několika šancí naštěstí pro nás využilo jen jedinou. Po změně stran jsme se zlepšili a v 57. minutě jsme se dočkali odměny. Po hezké kombinaci zprava centroval Rýdl a hostující obránce Dvořák míč nechtěně usměrnil do vlastní brány - 1:1. O pár minut později jsme zahrávali pokutový kop, který Kopecký neproměnil. Protože se ale "Fenďa" v brance Zábrodí pohnul směrem dopředu, pokutový kop se musel opakovat a Ulrych už si s úkolem věděl rady - 2:1. Opakování penalty rozlítilo hostující hráče i jejich trenéra, který dokonce uviděl červenou kartu a musel opustit lavičku. V závěru jsme polevili, soupeř toho dokázal využít a zápas tak skončil spravedlivou remízou. Branky: 57. Dvořák vlastní, 65. Ulrych z penalty - 35. Čejchan, 85. Škoda.

DO DOLAN PŘIJÍŽDÍ ZÁBRODÍ

image

Po dvou týdnech se v Dolanech bude zase hrát soutěžní fotbal. Svěřenci trenéra Pepy Cipry přivítají Zábrodí. Na hřišti soupeře jsme na podzim podlehli 1:4 a věříme, že tentokrát budou body naše. Zajímavostí je, že v brance Zábrodí by se měl objevit Dolaňák a bývalý gólman našeho týmu Honza Fähnrich. Samozřejmostí bude zase pestré občerstvení. Přijďte nás povzbudit, doufáme, že vám naši borci udělají radost.

CHCETE SE STÁT ČLENEM TJ DOLANY ?

Neváhejte a připojte se k nám

O KLUBU

HISTORIE

Dolany a sport, to jde dobře dohromady. V obci u Jaroměře je krásný sportovní areál, kde se koná spousta zajímavých akcí. Dolanský fotbalový oddíl funguje od roku 1970, několikrát byl kousek od postupu do krajských soutěží. Aktuálně působí na Náchodsku, dříve měřil síly se soupeři na Královéhradecku. 

ÚSPĚCHY

2. místo III. třídy Náchodska 2003/04
2. místo IV. třídy Hradecka 2004/05
1. místo IV. třídy Hradecka 2005/06
3. místo IV. třídy Hradecka 2010/2011
2. místo IV. třídy Hradecka 2011/2012
2. místo IV. třídy Náchodska 2019/2020
1. místo IV třídy Náchodska 2020/2021
image
image

NEJBLIŽŠÍ UTKÁNÍ 

Souboj mezi kluby TJ DOLANY / SK BABÍ

00
Days
00
Hours
00
Minutes
00
Seconds

PRO FANOUŠKY tj dolany

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Nemo architecto dignissimos dolorem, id alias accusantium, natus doloremque, quo eius maiores nulla odit assumenda eos fugit recusandae corporis amet quas ducimus!

TJ DOLANY

VIDEO POZVÁNKY

Připravujeme pro Vás video pozvánky!

TJ DOLANY

GÓLOVÉ MOMENTY

Gólové momenty týmu

TJ DOLANY

prohlídka stadionu

Prohlídka našeho fotbalového stadionu v Dolanech.

TJ DOLANY

PODPORUJ NÁS

KONTAKTUJTE NÁS

Dolany 98
Dolany u Jaroměře,
552 03